Teatr

Arlekin

Adres: ul. Wólczańska 5, 90-718 Łódź

Ceny pakietu obejmują:
Spektakl w Arlekinie i zwiedzanie Muzeum Światła 49 zł/os

Rezerwacje:

www.teatrarlekin.pl

esn-eye

Łódź

ESN-EYE 

Jest organizacją studencką typu non-profit zajmującą się organizacją wydarzeń i projektów skierowanych w stronę osób studiujących w Polsce w ramach programu Erasmus i studentów lokalnych.

Zniżka z aktywną kartą ESN-EYE -10% na bilety!

Karta

Łodzianina

Karta Łodzianina 

 To przygotowany specjalnie dla Łodzian system promocji i zniżek, z których korzystać można na terenie całego miasta. Do Partnerów Karty należy szereg różnych instytucji – od muzeów, przez restauracje, sklepy, gabinety lekarskie – a każda z nich ma przygotowaną własną ofertę skierowaną dla posiadaczy Karty.

Zniżka z aktywną Kartą Łodzianina -10% na bilety normalne!

qltura

profit

Qlturaprofit 

Program umożliwia wstęp na wybrane przedstawienia teatralne/seanse kinowe/wystawy. W ramach Programu Użytkownik zyskuję dostęp do oferty kulturalnej w około 50 teatrach, w około 180 kinach, w około 50 muzeach i w około 25 parkach tematycznych w całej Polsce.

Możliwość wymiany kuponów na bilety do Muzeum Światła!

Wyjątkowy

PRezent

Wyjątkowy Prezent

  To pierwszy w Polsce sklep internetowy z przeżyciami. Dziś wciąż ma własne sklepy, w postaci lokali i wysp handlowych, w kilkudziesięciu galeriach handlowych w całym kraju. Można w nich kupić Vouchery na wspaniałe przeżycia,

Możliwość zakupy Voucherów do Muzeum Światła w formie prezentu!

Klub Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego

Klub Absolwenta Uniwersytetu Łódzkiego

Zrzesza absolwentów uczelni i oferuje im różne benefity. Jednym z nich jest Karta Absolwenta UŁ uprawniająca do skorzystania ze zniżek Partnerów Uczelni. 

Z aktywną kartą Klubu UŁ -10% na bilety normalne

Katalog

Marzeń

Katalog Marzeń

To serwis oferujący prezenty w formie przeżyć. Znajdziesz na nim mnóstwo pomysłów na świetne niespodzianki dla znajomych, rodziny i siebie samego.

Możliwość zakupy Voucherów do Muzeum Światła w formie prezentu!